Zeljko Obradovic: "gerçekten Sert Oynamamiz Gerekecek"

16.04.2015

Zeljko Obradovic: "gerçekten Sert Oynamamiz Gerekecek"

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın Baş Antrenörü Zeljko Obradovic, Maccabi ile yapacakları ikinci maçı, sert oynamaları gereken bir mücadele olarak niteledi.

 

Fenerbahçe Ülker ile Maccabi Electra Tel Aviv arasında bugün oynanacak playoff serisi ikinci maçı öncesi Resmi İnternet Sitemize açıklamalar yapan Zeljko Obradovic, “İkinci karşılaşma, ilk maçtaki hatalarımızı anlayıp gerçekten sert oynamamız gereken bir mücadele olacak. Bu maçta da biliyorum ki ilk mücadeledeki gibi müthiş bir taraftar desteği arkamızda olacak. İlk maçtaki destekleri müthişti ve bunun için kendilerine tekrardan teşekkür ediyorum. İkinci karşılaşmaya olabilecek en iyi şekilde hazırlanmaya çalıştık. Takımımı ve oyuncularımı, 40 dakika boyunca savaşmaya motive olmuş bir şekilde görmek istiyorum” diye konuştu.


Emir Preldzic: "Bu kez maçın başını daha iyi oynamalıyız"

Maç hakkında görüşlerini bildiren oyuncularımızdan Emir Preldzic ise, “Bu çok zorlu bir karşılaşma olacak. Çünkü Maccabi buradan bir galibiyet alabilmek isteyecek. Ama biz de buna, ilk maçın ikinci yarısında olduğu gibi cevap vermemiz gerektiğini biliyoruz. Ancak bu sefer maçın başını daha iyi oynamamız gerekiyor. Taraftarlarımızın ilk maçta olduğu gibi salona gelip bizi galibiyet yolunda destekleyeceklerini umuyorum” dedi.