Zeljko Obradovic: "ikinci Yarida Çok Daha İyi Oynadik"

19.02.2016

Zeljko Obradovic: "ikinci Yarida Çok Daha İyi Oynadik"

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın Başantrenörü Zeljko Obradovic, Pınar Karşıyaka karşısında ilk yarıya oranla ikinci yarı çok daha iyi oynadıklarını ve maçı kazandıklarını belirtti.


Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın FIAT Türkiye Kupası yarı final maçında karşılaştığı Pınar Karşıyaka’yı 82-72 yenerek adını finale yazdırdığı maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Zeljko Obradovic, önce karşılaşmayı değerlendirdi ardından taraftarlarımızı Pazar günü oynayacağımız final maçına çağırdı.
 

Maçın zorluğuna dikkat çeken Obradovic, “Pınar Karşıyaka’ya karşı oynadığımız maçlar hep özeldir. Sonuna kadar mücadele ederler ve sürekli savunmayı değiştirirler. Bu akşam da çok zor bir maç oldu. İkinci yarı da çok daha iyi oynadık. Hem kendi savunmamızı hem rakibimizin savunmasını çok daha iyi okuduk. İkinci yarı da çok iyi toplar kullandık. Pınar Karşıyaka’yı da tebrik ediyorum, çok güzel maç çıkardılar. Oyuncularımı da final maçına kaldıkları için tebrik ediyorum. Taraftarlarımızda çok güzel atmosfer yarattılar, onlara çok teşekkür ediyorum. Aynı şekilde Pınar Karşıyaka taraftarları da . Taraftarlar salonlarda çok güzel atmosfer yaratıyorlar. Herkesi Pazar günkü final maçına davet ediyorum. Taraftarlarımızın desteğine ihtiyacımız var. Taraftarınızın size destek olması çok güzel duygu” dedi.