Zeljko Obradovic: "saygi Duyulacak Bir Basketbol Oynadik"

20.04.2016

Zeljko Obradovic: "saygi Duyulacak Bir Basketbol Oynadik"

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın Başantrenörü Zeljko Obradovic, Real Madrid karşısında saygı duyulacak bir basketbol oynadıklarını söyledi. Oyuncularını tek tek tebrik ettiğini ifade eden Obradovic, Final Four’u düşünmek için erken olduğunu ifade etti.
 

Real Madrid zaferinin ardından Fenerbahçe TV’ye konuşan Obradovic, “Gerçekten saygı duyulacak bir basketbol oynadık. Bugün 2-0’la geldik buraya. Galibiyete inancımız tamdı. Oyuncularım bugün gerçekten çok ekstra bir performans ortaya koydu. Olağanüstü bir mücadele ortaya koydu. İlk yarıda biraz gergindik ama ikinci yarıda bu gerginliği attık. Mesela Bogdanovic’in ilk yarıda skoru yoktu ama ikinci yarıda oyuna ağırlığını koydu. İkinci yarıdaki iyi mücadeleyle Final Four’a yükselmeyi başardık. Oyuncularımı teker teker tebrik ediyorum” dedi.
 

Şu anda Final Four’u düşünmek için çok erken olduğunu belirten Obradovic, “Daha önümüzde Türkiye Ligi maçları var. Daha sonra Final Four’a odaklanacağız. Laboral Kutxa zor bir rakip. Önce Türkiye Ligi’ne odaklanmalıyız” diye konuştu.