Zeljko Obradovic: "tüm Oyunculardan Katkı Aldık"

03.11.2016

Zeljko Obradovic: "tüm Oyunculardan Katkı Aldık"

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın Baş Antrenörü Zeljko Obradovic, Bütün oyunculardan çok iyi katkı aldıklarını ve Galatasaray Odeabank karşısında çok iyi oynadıklarını söyledi.

Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Zeljko Obradovic, “İlk defa Euroleague'de aynı haftada 2 maç oynadık. Zalgiris maçından sonra takımı en iyi şekilde hazırlamaya çalıştık. Staff için de oyuncular için de çok zordu. Bu akşam çok iyi maç oynadık. İniş çıkışlar oldu ama bu çok normal. Abdi İpekçi'de her zaman maç oynamak zordur. Galatasaray'ın inanılmaz bir taraftarı var ve takımlarını çok güzel destekliyorlar. Takımımı tebrik ediyorum performanslarından dolayı. Bütün oyunculardan çok iyi katkı aldık. Özellikle Kalinic'e teşekkür ediyorum çünkü Zalgiris maçında sakatlandıktan sonra oynamak istedi ve takıma destek olmak istedi. Çok da güzel oynadı" dedi.

Sözlerini “Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz ve insanlarda bunun farkına varıyor" diyerek sürdüren Obradovic, “Oyuncularımdan hep bunu istiyorum; yüzde yüzünüzü verin sonuç hiç önemli değil. İlk saniyeden son saniyeye kadar hep savaşın çünkü kalbimizde Fener aşkıyla yaşıyoruz" ifadeleriyle sözlerini tamamladı.