Ziraat Türkiye Kupasi Finali Organizasyon Toplantisi Yapildi

09.05.2016

Ziraat Türkiye Kupasi Finali Organizasyon Toplantisi Yapildi

Antalya Stadyumu'nda, Fenerbahçemiz ile Galatasaray arasında 26 Mayıs Perşembe günü oynanacak Ziraat Türkiye Kupası Finali'nin Organizasyon Toplantısı bugün İstanbul'da yapıldı.


Riva’daki Hasan Doğan Milli Takımlar Tesisleri’nde, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Profesyonel Futbol Takımımız İdari Menajeri Hasan Çetinkaya, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi Müdürü Ayhan Bak, Antalya Emniyet Müdürlüğü Spor Güvenlik Şube Müdürleri Osman Yıldız ve Alper Bostancı, Galatasaray’dan Alper Narman ve Cenk Ergün,  Antalya Spor İl Müdürlüğü'nden temsilciler, Antalya Stadyumu sorumluları ve TFF yetkilileri katıldı.


Yapılan toplantı sonucunda finalin oynanacağı Antalya Stadyumu'nun her iki kulüp taraftarlarına eşit şekilde bölünerek tahsis edilmesi; biletlerin 1. Kategori (Doğu ve Batı) 150, 2. Kategori (Kuzey ve Güney) 75 TL'den satılması kararlaştırıldı.


Ziraat Türkiye Kupası Finali'ni Galatasaray taraftarları Doğu ve Kuzey, Taraftarlarımız ise Batı ve Güney tribünlerden seyredebilecek.


Taraftarlar, müsabaka biletlerini Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi bilet satış sitesi bilet.tff.org adresi üzerinden satın alabilecek. Bilet satışının başlayacağı gün ve saat önümüzdeki günlerde kamuoyuyla paylaşılacak.


Müsabakadan bir gün önce her iki kulübün teknik adamları ve kaptanları ortak bir basın toplantısı düzenleyecek.